Tancerze 

  • grupa old boys

    w repertuarze grupy tańce:narodowe,opoczyńskie,kujawskie,widowisko muzyczne "Piosenki o Starej Warszawie", widowisko "Wyżynek krakowski"



    tancerki:
    Chodkowska Barbara
    Handzlik - Starzyk Anna
    Szarzec Anna
    Sołtys Małgorzata
    Wójcicka Elżbieta
    Żak Ewa

    tancerze:
    Cichy Marcin
    Jachymek Krzysztof
    Mitoraj Grzegorz
    Szarzec Michał
    Żak Witold

  • grupa reprezentacyjna

    w repertuarze grupy tańce: lubelskie,rzeszowskie,nowosądeckie,kujawiak z oberkiem, krakowskie, podlaskie, widowisko muzyczne "Piosenki O Starej Warszawie", widowisko "Wyżynek krakowski"



    Tancerze:
    Pociennik Grzegorz
    Płoszczyca Bartek
    Szymeczko Krzysztof
    Jurecki Artur
    Domżał Wojtek
    Pawłowski Paweł
    Kluska Daniel
    Szarzec Krzysztof
    Kasperczyk Grzegorz
    Pająk Wojtek
    Olma Dominik

    Tancerki:
    Żółtowska Julia
    Domżał Weronika
    Starzyk Adrianna
    Bochaczyk Joanna
    Sobańska Weronika
    Jurecka Alicja
    Żołna Paula
    Goraus Zofia
    Chylaszek Zuzanna
    Ciesielska Karolina
    Pająk Marta
    Pająk Karolina
    Pociennik Agata

  • grupa dziecięca- "Małe Hajduki"

    w repertuarze grupy tańce:
    górali żywieckich
    kurpiowskie
    krakowskie


    1.Stachura Wiktoria
    2.Ślimak Emilia
    3.Kita Daria
    4.Daczyńska Julia
    5.Kozdroń Julia
    6.Zemła Katarzyna
    7.Kocimska Marta
    8.Nycz Maria
    9.Szojda Weronika
    10.Pacocha Zuzanna
    11.Majkut Kinga
    12.Drabczyk Dominika
    13.Sołtys Katarzyna
    14.Czerwik Dominika
    15.Kasperczyk Weronika




    1.Stanula Jan
    2.Myga Igor
    3.Cybulski Igor
    4.Opach Michał
    5.Szczepaniec Szczepan
    6.Kita Dawid
    7.Stanula Jan
    8.Figura Piotr

  • grupa najmłodsza- "Mini Hajduki"

    w repertuarze grupy:
    tańce i przyśpiewki śląskie




    1.Baranowska Magdalena
    2.Borowczyk Weronika
    3.Chmiel Zuzanna
    4.Chodorowicz Amelia
    5.Czerwik Dominika
    6.Drabczyk Dominika
    7.Kasperczyk Weronika
    8.Kiełpińska Hanna
    9.Kobyłczyk Zuzanna
    10.Majkut Kinga
    11.Małecka Weronika
    12.Marcela Aleksandra
    13.Meduna Ula
    14.Moczulska Barbara
    15.Moskała Apolonia
    16.Patyk Zuzanna
    17.Różycka Kamila
    18.Sołtys Katarzyna
    19.Stachura Wiktoria
    20.Szromba Maja


    1.Foks Franciszek
    2.Gałuszka Kacper
    3.Góra Michał
    4.Kasperczyk Norbert
    5.Łagosz Jan
    6.Pieczka Maksymilian
    7.Stanula Franciszek
    8.Stanula Jan
    9.Ślimak Jakub
    10.Wiatr Aleksander